e-kurs hakkında

Eğitimin öncüsü  e-kurs

e-kurs, okullar ve üniversiteler için bir öğrenim yönetim sistemidir. e-kurs, okulların eğitim içeriği oluşturma ve sunma, öğrencileri değerlendirme, sonuçlarını izleme ve öğrenciler ile öğretmenler / öğretim üyeleri arasındaki iletişimi ve işbirliğini teşvik etme gibi tüm sınıf etkinliklerini yönetmelerine yardımcı olan çevrimiçi bir öğrenme platformudur. e-kurs yabancı dil öğrenim yönetim sistemi, okul/kampüs yönetim sitemi, kütüphane vb. eğitim için bir  çok yazılım hizmetinize sunmaktır.

e-kurs, dünya çapındaki eğitimler için öğrenme platformları sağlamada uzmanlaşmış uzmanlar tarafından geliştirilmiş ürünler sunar. 

bilgi@e-kurs.com.tr

Beştepe /ANKARA

BİZİM HEDEFLERİMİZ

Dürüstlük

Başkalarına ve kendimize karşı her zaman dürüstüz. Tüm iş ilişkilerinde en yüksek etik standartları karşılıyoruz. Söylediğimizi yaparız ve sorumluluk kabul ederiz ve her eylemimizden kendimizi sorumlu tutarız.

Performans

Sürekli iyileştirmeye çabalarken, her çabamızda mükemmelliğe kendimizi adadık. Beklentileri aşan sonuçlara ulaşma konusunda tutkulu ve her zaman coşku ve her zaman aciliyet duygusuyla olumlu sonuçlar elde etmeye iten.

İnovasyon-Bağlılık -Güven

Fikirleri veya buluşları müşterilerimizin beklentilerini karşılayan veya aşan hizmetlere veya çözümlere dönüştürmede her zaman ön plandayız. Kendimizi her zaman elimizdeki işe tüm kalbimizle adarız. Birbirimize güvenir, saygı duyar ve destekleriz ve sürekli olarak iş arkadaşlarımızın ve ortaklarımızın güvenini kazanmaya çalışırız

MEET
OUR TEAM

HAMİT KARACA

Uzaktan eğitim uzmanı

SERAP İNCE

Satış Sormlusu

ATIF YENİCE

Müşteri Temsilcisi

MEHMET İSTANBULLU

YAZILIMCI

OUR VISION

Vizyon & Misyon

başarımızın temel taşı, uzun vadeli gelecekte neyi başarmak ya da başarmak istediğimize dair net vizyonumuz olmuştur. Bu, geleceğe yönelik yol haritamızı çizmemizde yol gösterici ışık olarak hizmet etti.

İlgi Çekici Öğrenme Ortamı…

Bilgi Teknolojileri (BT) bugün hayatımızın her alanına dokunuyor. BT görünmez, sürekli gelişen ve heyecan vericidir. BT, düşünme ve tepki verme şeklimizde devrim yarattı. Teknoloji, eğitimsel değer zinciriyle bilimsel olarak birleştirildiğinde, öğretme ve öğrenmenin her yönünü büyük ölçüde geliştirir.

Müşteri odaklı

Stratejik bir ortak olarak E-KURS, müşterilerimizin gerçek anlamda dijital, teknoloji odaklı bir kuruma dönüşmelerine yardımcı olur ve onlara yenilik yapmak, farklılaşmak ve büyümek için dijital devrimden yararlanma gücü verir.