TÜRKİYE’DE UZAKTAN EĞİTİM

MÜŞTERİ  ODAKLI

E-KURS müşterilerimizin gerçek anlamda dijital, teknoloji odaklı bir kuruma dönüşmelerine yardımcı olur ve onlara yenilik yapmak, farklılaşmak ve büyümek için dijital devrimden yararlanma gücü verir. En son teknolojiden yararlanan e-kurs çözümleri, performansı radikal bir şekilde iyileştirir ve müşteri kurumlarına ulaşarak hızlandırılmış fütüristik ürün ve hizmetleri, maksimum üretkenlik, gelişmiş müşteri duyarlılığı ve iş süreçlerinde verimlilik ve daha düşük toplam sahip olma maliyeti ile sunar. Şirket, tüm dünyadaki eğitim kurumlarının zorluklarının üstesinden gelmesine yardımcı olan entegre çözümler aracılığıyla değer sağlamaya odaklanmıştır.

E-kurs’da, optimum çözümlerimiz ve hizmetlerimiz aracılığıyla müşterilerimiz için ve müşterilerimizle değer yaratmayı ve paylaşmayı hedefliyoruz. Gerçek değerin yalnızca aktif ortaklık ve işbirliğine dayalı çalışma yoluyla üretildiğine inanıyoruz. 40’tan fazla ülkedeki memnun müşterilerimiz, müşterilerin ihtiyaçlarına göre mümkün olan en iyi çözümleri geliştirmedeki sıkı çalışmamızı ve yaratıcılığımızı yeniden teyit etmektedir. Ürün geliştirmeden müşteri desteğine kadar, yaptığımız her şey, bu sürekli gelişen eğitim endüstrisinde başarı beklentilerinizle yakından bağlantılıdır. E-kurs ekibi kendini eğitim sektörünün genişleyen ihtiyaçlarını anlayarak olağanüstü akademik çözümler sunmaya adamıştır. Dahası, hedeflerinizi göz önünde bulundurarak ve eşiniz olarak çalışarak, olağanüstü, uzun vadeli ilişkiler geliştirmekten büyük zevk alıyoruz.

E-kurs, e-öğrenme çözümlerimiz ve idari süreçlerini yönetmek için dünya çapında 3000’den fazla müşterinin güvenilir bir ortağıdır. Yenilikçi teknoloji ve derin endüstri bilgimiz aracılığıyla müşterilerimizin eğitim zorluklarına cevap veriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir